Haberler

Yenidoğu Okulları 3. Kampüsüyle Sultanbeyli'de

3.10.2016

Güncel Haberler

Yenidoğu Eğitim Kurumları’nın Sancaktepe’de faaliyete geçecek olan okul yöneticileri düzenlemiş oldukları iftar programında basın mensupları ile bir araya geldi. İftar programının gündeminde Yenidoğu Okulları’nın okullaşma kapsamında 3.kampüslerinin Sultanbeyli-Sancaktepe bölgesinde hizmete girişi ve bölge halkının yoğun ilgisiydi.

Sultanbeyli Özsağdıçlar Et Balık Restoran’da düzenlenen iftar programında Yenidoğu Okulları Pazarlama ve İletişim Müdürü Yunus Elmas, Yenidoğu Okulları Genel Müdür Yardımcısı Yunus Emre Gedikli ve okul yöneticileri, çeşitli eğitim sendikalarının temsilcileri ve basın mensupları ile bir araya geldi.

Yenidoğu Okulları’nın Sancaktepe Kampüsü’nün Sultanbeyli ve Sancaktepe bölgesinde eğitim öğretim hizmeti vermek amacı taşıdığını söyleyen Pazarlama ve İletişim Müdürü Yunus Elmas; “Kadim geçmişimizden aldığımız ilhamla geleceğin dünyasını şekillendiren nesiller yetiştirmek için bu yola çıktık ve okullarımız bu yolla hayat buluyor. Eğitim modellerimizi oluştururken alanında uzmanlaşmış kadromuz ile kurduğumuz program geliştirme ve materyal geliştirme birimlerimizin çalışmalarıyla eğitimde özgün müfredat ve ders içi eğitim materyalleri geliştirme birimlerimizin çalışmalarıyla eğitimde özgün müfredat ve ders içi eğitim materyalleri geliştirme adına ciddi çalışmalar yapıyoruz. Eğitim felsefemizi ve kültürümüzü en iyi şekilde öğrencilerimize aktarabilmek adına eğitimcilerimiz sürekli çalışıyor. Yenidoğu Okulları olarak okul öncesi, ilk, orta ve lise düzeyinde hizmetlerimizi sunuyoruz.

Dünyanın gelişmiş ülkelerinin eğitim sistemlerini, sahip olduğumuz toplum değerlerini ve ülkemizi geleceğe taşıyacak insan yetiştirme misyonumuzu sentezleyerek oluşturduğumuz sistemimiz BES ile eğitimde yeni bir dönem başlatıyoruz.” dedi.

İftar programımız Yenidoğu Eğitim Kurumları’nın eğitim alanında yapmış olduğu hizmetler ile ilgili yapılan sohbetin ardından sona erdi.