Haberler

Yenidoğu Okulları Sancaktepe'de İlk Yıl Heyecanı

20.09.2016

Güncel Haberler

Yenidoğu Okulları, Sancaktepe bölgesinde 2016-2017 eğitim öğretim yılına başladı. Yeni bir eğitim yılına, yeni öğrencileriyle başlayan Yenidoğu Okulları’nın açılışı coşkulu bir şekilde gerçekleşti.

Açılış töreni, İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından, Kampüs Müdürü Hamdi Özakay’nın konuşması ile başladı.

Özakay konuşmasında “Çocuklarımızın geleceklerini inşa etmek için var gücümüzle çalışacağız. Yenidoğu olarak bu vatana, bu millete, bu devlete ve dünyaya hizmet edecek nesiller yetiştireceğiz.” dedi.

Tören, 15 Temmuz şehitlerimizi anma konuşmasının ardından öğretmenlerimizin konuşmaları ve şiirleriyle sona erdi. Tören sonrasında öğrenciler ilk ders zili ile sınıflarına alınırken, veliler hazırlanan kokteylde vakit geçirdiler.

Öğrenciler kendileri için hazırlanan şişme parklarda eğlenirken, okul içerisindeki maskotlarla bol bol fotoğraf çektirdiler.

Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail Erdem okulumuzu ziyaret ettiler. Yeni eğitim öğretim yılımızın hayırlara vesile olması ve Sancaktepe bölgesinin kalkınmasında önemli bir rol oynaması dileklerini ilettiler. Öğretmenlerimizin verimli bir yıl geçirmeleri için gereken alt yapının okulumuzda fazlasıyla bulunduğunu ifade ettiler.

Sayın Belediye Başkanımıza okulumuza teşriflerinden dolayı çok teşekkür ederiz.